Radojka Šverko sa svojim kvartetom najavila koncert na ZG Jazz festivalu

Radojka Šverko Quartet obilježit će Svjetski dan jazza 30. travnja nastupom na festivalu ZG Jazz.

Koncert će se održati u Hrvatskom glazbenom zavodu s početkom u 21 sat.

Uz Radojku, nastupit će prof. Vladimir Babin, Tonči Grabušić i Henry Radanović, a izvest će neke od pjesama, svevremenskih klasika, s Radojkinog koncertnog albuma “As Time Goes By”.

Ulaznice su dostupne na blagajni Hrvatskog glazbenog zavoda ili na www.hgz.hr