Mjesec travanj u znaku darivanja – Music Box vodi vas na koncerte
4. travnja 2022.
Nikola Knežević (2826 Članci)
Podijeli

Mjesec travanj u znaku darivanja – Music Box vodi vas na koncerte

“Svakog tjedna ulaznica jedna (ili dvije)” naziv je nove kampanje Music Boxa kojom želimo besplatno odvesti naše čitatelje na neke od najboljih koncerata koji su najavljeni za ovu godinu u Hrvatskoj.

Svakoga tjedna u mjesecu travnju, počevši od ovog ponedjeljka, 4. travnja, putem naših društvenih mreža moći ćete sudjelovati u giveawayu. Važno je samo odgovoriti točno na nagradno pitanje i time sudjelujete u izvlačenju koje će se obavljati svake nedjelje u travnju zaključno s 1. svibnja kada ćemo objaviti zadnje dobitnike tjednih besplatnih upada.

Ovoga tjedna, odnosno od 4. do 10. travnja poklanjamo 2×1 upada za koncert grupe Franz Ferdinand koji će se održati u ponedjeljak 25. travnja u maloj dvorani Doma sportova. Njihovo novo izdanje “Hits to the Head”, kolekcija najvećih hitova benda, uvertira je za veliku turneju kojom slave dva desetljeća karijere.

Za više informacija o prvom giveawayu posjetite naše društvene stranice na Facebooku i Instagramu.