Skip to content Skip to footer

Psihomodo pop slavi 30 godina “Unpljugda” u Lisinskom – prvi koncert rasprodan, za drugi ima ulaznica

Nakon rasprodanog prvog koncerta slavljeničke turneje “40+” i 30 godina albuma “Unpljugd”, Psihomodo pop dodali su novi datum u Koncertnoj dvorani Vatroslava Lisinskog. 

Legendarni zagrebački punk-rock bend Psihomodo pop najavljuje svoj drugi samostalni koncert u Lisinskom koji je dio velike slavljeničke turneje “40+”, a ujedno obilježava i 30. godišnjicu kultnog albuma “Unpljugd”. Očekuje vas jedinstvena večer u kojoj će, uz bezvremenske hitove poput “Ja volim samo sebe”, “Natrag u garažu”, “Osjećam se haj, mozak baj baj” i mnoge druge, bend izvesti i posebne unplugged verzije pjesama koje su obilježile njihovu bogatu karijeru. Nakon rasprodanog prvog dana, Psihomodo pop priprema još jedno nezaboravno glazbeno iskustvo za svoju zagrebačku publiku.

Prvi koncert će biti održan 12. svibnja i rasprodan je, a drugi datum je 13. lipnja i za njega ima ulaznica u prodaji. Možete ih kupiti na blagajnama Lisinskom i online.

Foto: ZG_crnjak